Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki do przedpokoju>Wieszaki na klucze>Wieszak do przedpokoju na klucze z miejscem na pocztę

Wieszak do przedpokoju na klucze z miejscem na pocztę

21,00 zł

-5,00 zł

26,00 zł brutto

Idealny kompromis pomiędzy wygodą a ciekawym designem przybrał tutaj formę stabilnego wieszaka z kilkoma uchwytami i specjalnie oddzielonym miejscem na przychodzącą korespondencję - tak, aby wszystkie ważne rzeczy mieć w razie potrzeby zawsze pod ręką. 
Wysokość 13.5cm
Szerokość 28cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

Najlepsze rozwiązania to praktyczne rozwiązania - wie o tym każdy, kogo klucze wiecznie poniewierają się po całym domu, a poczta pojawia się, to znika, i to często w najmniej spodziewanych momentach. Wieszak na klucze z osobnym miejscem na listy z sukcesem pomaga uporać się z każdą z tych kwestii. Idealny kompromis pomiędzy wygodą a ciekawym designem przybrał tutaj formę stabilnego wieszaka z kilkoma uchwytami i specjalnie oddzielonym miejscem na przychodzącą korespondencję - tak, aby wszystkie ważne rzeczy mieć w razie potrzeby zawsze pod ręką. W połączeniu z niewielkimi wymiarami oraz wysoką jakością wykonania, zyskujemy wielofunkcyjny dodatek, który z pewnością usprawni życie rodziny w każdym domu. Prosto, elegancko i niebywale praktycznie - czego chcieć więcej?

Polecane produkty

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)