W PIONIE, W POZIOMIE, W RAMCE? – CZYLI JAK POWIESIĆ PLAKAT?

- Wnętrza

Nie masz pomysłu na ozdobienie ściany, a panująca na niej pustka spędza Ci sen z powiek?
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązania…PLAKATY!

Kiedyś kojarzone głównie z pokojami dziecięcymi lub mało udaną dekoracją. Dziś wracają do łask w pięknym stylu! Ich różnorodność sprawia, że dostosowują się jak kameleon do każdego wnętrza tworząc świetną dekorację.
Plakaty to tania inwestycja, która przy odrobinie fantazji może przeistoczyć się w dekorację z efektem WOW! 🙂

Poniżej znajdziesz kilka ciekawych inspiracji, jak kreatywnie powiesić plakat, by przykuł uwagę domowników i wszystkich gości.

KLASYKA W DOBRYM WYKONANIU

W PIONIE, W POZIOMIE, W RAMCE? - CZYLI JAK POWIESIĆ PLAKAT?
Najbardziej popularnym sposobem zawieszania plakatów jest skorzystanie z gotowych ramek. Rozwiązanie zdecydowanie przypadnie do gustu osobom, które nie przepadają za pracami ręcznymi.
Jednak korzystając z gotowych rozwiązań warto także pamiętać o kilku podstawowych zasadach, by przez przypadek nie zaszkodzić wnętrzu.
Dlatego decydując się na ramki pamiętaj, by wybierać takie, które stworzą zgrany zespół z plakatem. Ramka nie powinna być również zbyt ozdobna; wtedy to ona zostaje gwiazdą wydarzenia, odbierając cały blask wybranej grafice!
Jeśli plakat nie zajmuje całej powierzchni ramki pamiętaj także, by znajdujące się pod nim tło było jednolite i tworzyło zgrany duet z grafiką.

DRUGIE ŻYCIE PODKŁADKI

W PIONIE, W POZIOMIE, W RAMCE? - CZYLI JAK POWIESIĆ PLAKAT?
To rozwiązanie jest… PROSTE, SZYBKIE I EFEKTOWNE!

Aby wyeksponować plakat potrzebna będzie Ci:

  • podkładka z klamerką (częste wyposażenie biura)
  • taśma kryjąca
  • farba w spreju
  • nożyczki

W pierwszym kroku zabezpiecz taśmą kryjącą podkładkę, następnie pomaluj farbą klips.
Po wyschnięciu zabezpiecz klips i pomaluj resztę podkładki na kolor odpowiedni dla tła plakatu. Teraz możesz spokojnie przypiąć swój plakat i cieszyć się efektowną dekoracją.
Prawda, że proste? 🙂

POBUDŹ SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ!

W PIONIE, W POZIOMIE, W RAMCE? - CZYLI JAK POWIESIĆ PLAKAT?
Ta propozycja będzie idealne dla osób, które w swoich wnętrzach stawiają na oryginalność. Wykonanie obramowania dla plakatu nie będzie skomplikowane, a przy zaangażowaniu dzieci może stać się świetną, kreatywną zabawą.

Do kolejnej dekoracji będziesz potrzebować:

  • taśmy typu washi (papierowe taśmy, w różnych barwach i wzorach)
  • plakat/plakaty
  • głowę pełną pomysłów 🙂

Tutaj jedynym ograniczeniem jest Twoja kreatywność. Używając kawałków taśmy możesz tworzyć przeróżne wzory wokół plakatu, które szybko zawiesisz na ścianie tworząc oryginalną i niepowtarzalną galerię!

KOMPOZYCJA WIELU MOŻLIWOŚCI

W PIONIE, W POZIOMIE, W RAMCE? - CZYLI JAK POWIESIĆ PLAKAT?

Wieszak Dom Utkany z Miłości – Best For Home

Ciekawym i kreatywnym rozwiązaniem może okazać się połączenie plakatu z jednym z naszych wieszaków! Umieszczając plakat z odpowiednim wzorem pod/nad/”w”/przy wieszaku możesz stworzyć wiecznie zmieniającą się grafikę! Zawieszane na wieszaku klucze czy biżuteria będą wciąż zmieniać wygląd małego dzieła.