Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki do przedpokoju>Wieszaki na klucze>Wieszak do przedpokoju na klucze, wędrowcy

Wieszak do przedpokoju na klucze, wędrowcy

49,00 zł

Projekt dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, także tych dostosowanych do naszych indywidualnych potrzeb, i składa się z zamocowanej na stelażu wyjątkowej grafiki oraz sześciu stabilnych haczyków.
Wysokość 8.5cm
Szerokość 30cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

Niektóre wędrówki zdają się nie mieć kresu, innym z kolei zawsze przyświeca sprecyzowany cel podróży. Niezależnie jednak od faktu, czy nasza droga do pracy nosi znamiona przygody, czy do każdego wypadu podchodzimy jak do niesamowitej wyprawy, jedno jest pewne - wieszak na klucze z motywem wędrowców to idealny wybór, i to niezależnie od podejścia. Projekt dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, także tych dostosowanych do naszych indywidualnych potrzeb, i składa się z zamocowanej na stelażu wyjątkowej grafiki oraz sześciu stabilnych haczyków. Z takim motywem utrata ważnych kluczy nie wchodzi już więcej w grę - w końcu "Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć" znacząco ułatwia sprawę!

Polecane produkty

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)