Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszak na ubrania ,,Wieszak''

Wieszak na ubrania ,,Wieszak''

85,00 zł

-10,00 zł

95,00 zł brutto

Nadanie wnętrzu charakteru to nie lada wyzwanie. Wiedzą o tym zwłaszcza projektanci, którzy niejednokrotnie głowią się, jak z trudnych w aranżacji pomieszczeń wyciągnąć maksimum uroku oraz potencjału.
Wysokość 31
Szerokość 51.50
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

Nadanie wnętrzu charakteru to nie lada wyzwanie. Wiedzą o tym zwłaszcza projektanci, którzy niejednokrotnie głowią się, jak z trudnych w aranżacji pomieszczeń wyciągnąć maksimum uroku oraz potencjału. Tymczasem okazuje się, że często za „duszą” wystroju stoi nic innego, jak dodatki. Właśnie tak! Jednym z takich przekornych elementów, który wniesie do naszego mieszkania zarówno pozytywną energię, jak i organizację przestrzeni, jest wieszak w fantazyjnym kształcie… wieszaka. Zaskoczony? W grafikę zwykłego wieszaka wpisano ozdobne hasło, dzięki czemu model w niczym nie przypomina standardowych propozycji, jakie zazwyczaj spotykamy w sklepach. Dodatkowo, dzięki uniwersalnemu rozmiarowi, wieszak dopasujemy do każdego wnętrza – także takiego o niewielkich gabarytach. Oryginalnie, z polotem, a przede wszystkim, funkcjonalnie!

Polecane produkty

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)