Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki do przedpokoju>Polskojęzyczne sentencje>Wieszak do przedpokoju Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej 700mm

Wieszak do przedpokoju Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej 700mm

159,00 zł

Choć zakochać możemy się w różnych miejscach, to nasze serca zawsze pozostaną wierne bezpiecznej przystani, jaką jest dom. Dekoracyjny wieszak Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej nawiązuje do tej prawdy w oryginalny, przyciągający wzrok sposób – designem, jakiego dotąd nie spotkałeś.
Wysokość 41
Szerokość 70
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

Choć zakochać możemy się w różnych miejscach, to nasze serca zawsze pozostaną wierne bezpiecznej przystani, jaką jest dom. Dekoracyjny wieszak Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej nawiązuje do tej prawdy w oryginalny, przyciągający wzrok sposób – designem, jakiego dotąd nie spotkałeś. To zresztą właśnie pomysł stanowi jedną z najmocniejszych cech projektu.  Oprócz wiodącej sentencji, znajdziemy tutaj wplecione także słowa takie jak miłość czy rodzina – a wszystko to ujęte w niezwykłej, dekoracyjnej formie, która odmieni każde wnętrze. Wieszak zrealizowano w aż pięciu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu kompozycja sprawdzi się w niejednej aranżacji. Nie zwlekaj  i już teraz spraw, aby  twoja przestrzeń była tym miejscem, w której czujesz się najlepiej!

Polecane produkty

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)