Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki dla dzieci>Wieszak dla dzieci, Pingwiny

Wieszak dla dzieci, Pingwiny

68,40 zł

Dekoracyjny wieszak z ukochanymi postaciami z filmu Madagaskar dostępny jest w kolorze czarnym i posiada cztery wygodne uchwyty, na których powiesić możemy zarówno okrycia wierzchnie, ozdoby, jak i nieco cięższe obiekty, takie jak np. plecaki szkolne.
Wysokość 21cm
Szerokość 36cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)
Dostępność Wysyłka w ciągu 24h (w dni robocze)

Opis

Tych agentów zna chyba każde dziecko na świecie. Skipper, Kowalski, Szeregowy i Rico to zespół gotowy na każdą misję, także tę związaną z paroma nadprogramowymi rzeczami w pokoju naszych pociech - w końcu czy istnieje większe wyzwanie, niż zaprowadzenie względnego porządku w dziecięcych królestwach? Dekoracyjny wieszak z ukochanymi postaciami z filmu Madagaskar dostępny jest w kolorze czarnym i posiada cztery wygodne uchwyty, na których powiesić możemy zarówno okrycia wierzchnie, ozdoby, jak i nieco cięższe obiekty, takie jak np. plecaki szkolne. Wygodny rozmiar wieszaka (36 cm x 21 cm) umożliwia umieszczenie zadziornej czwórki w dowolnym miejscu - a przy tym pomaga jeszcze lepiej zagospodarować dostępną przestrzenią.

 

Informacje dodatkowe:

Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 24h (w dni robocze).

 

Nasze Wartości:

Wierzymy i stawiamy na jakość. Nie tolerujemy półśrodków, cenimy i wdrażamy najlepsze rozwiązania. Chcemy oddać w Twoje ręce produkt doskonały, estetyczny i świetnie wykonany. Dlatego też przygotowaliśmy naszą SZCZĘŚLIWĄ SIÓDEMKĘ - wartości, którymi kierujemy się w Best For Home. Znajdziesz tam między innymi: informację z jakiej stali wykonujemy nasze wieszaki, w jaki sposób zabezpieczamy je przed wysyłką. Sprawdź tutaj >>

 

Tylko w Best For Home:

Tylko w Best For Home specjalne kołki montażowe w kolorze zamówionego wieszaka.
Do każdego zamówienia, poza standardowymi kołkami montażowymi z zaślepkami, dodajemy stylizowane kołki montażowe w kolorze zamówionego wieszaka. Zdjęcia możesz zobaczyć na podstronie O nas, w dziale Nasza Misja i Wizja.

Polecane produkty

Pliki do pobrania

Wartości Best For Home

Szczęśliwa Siódemka naszych wartości!

Pliki do pobrania (820.69k)

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)