Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wieszaki dla dzieci>Wieszak dla dzieci, Pingwiny

Wieszak dla dzieci, Pingwiny

59,00 zł

Dekoracyjny wieszak z ukochanymi postaciami z filmu Madagaskar dostępny jest w kolorze czarnym i posiada cztery wygodne uchwyty, na których powiesić możemy zarówno okrycia wierzchnie, ozdoby, jak i nieco cięższe obiekty, takie jak np. plecaki szkolne.
Wysokość 21cm
Szerokość 36cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

Tych agentów zna chyba każde dziecko na świecie. Skipper, Kowalski, Szeregowy i Rico to zespół gotowy na każdą misję, także tę związaną z paroma nadprogramowymi rzeczami w pokoju naszych pociech - w końcu czy istnieje większe wyzwanie, niż zaprowadzenie względnego porządku w dziecięcych królestwach? Dekoracyjny wieszak z ukochanymi postaciami z filmu Madagaskar dostępny jest w kolorze czarnym i posiada cztery wygodne uchwyty, na których powiesić możemy zarówno okrycia wierzchnie, ozdoby, jak i nieco cięższe obiekty, takie jak np. plecaki szkolne. Wygodny rozmiar wieszaka (36 cm x 21 cm) umożliwia umieszczenie zadziornej czwórki w dowolnym miejscu - a przy tym pomaga jeszcze lepiej zagospodarować dostępną przestrzenią.

Polecane produkty

DARMOWA WYSYŁKA
(Odbiór w Punkcie Poczty Polskiej)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(8% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)