Kategoria "Wnętrza"

Aranżacja wnętrz

Ciekawe pomysły, inspiracje, tipy!
Jak urządzić przedpokój? A jaki kolor ściany w sypialni? Hmm, jak uporządkować te wszystkie klucze i akcesoria? Gdzie ja znajdę takie designerskie dodatki?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania, pojawiać się będą właśnie w tym dziale :)

Styl loftowy — industrialny klimat we wnętrzu

- Wnętrza

Otwarta przestrzeń, minimalizm, surowość kojarzone z industrialnym klimatem, są nieodłącznymi cechami stylu wnętrzarskiego wywodzącego się z Nowego Jorku. Styl loftowy, bo o nim mowa swoje początki datuje na lata 60. XX wieku, jednak jego popularność trwa nieprzerwanie do dziś. Początkowo w industrialnym stylu aranżowano pracownie dla młodych artystów, w chwili obecnej wiele osób decyduje się na wprowadzenie loftowego klimatu do swojego wnętrza. Poniżej zdradzimy Wam, jak zaaranżować mieszkanie na wzór dawnych fabryk.
Czytaj dalej

JAK MIEĆ NA WSZYSTKO MIEJSCE? I WSZYSTKO MIEĆ NA MIEJSCU?

- Wnętrza

Wiosenny klimat zdecydowanie czuć już w powietrzu. Słońce coraz częściej zagląda nam przez okna, a na dworze pojawiają się pierwsze kwiaty. Nabieramy nowej siły do działania!
Dlatego dziś mamy dla Was 6 pomysłów, które ułatwią Wam przetrwać domowe porządki i pozwolą utrzymać ład na dłużej.
Czytaj dalej

Jak urozmaicić dziecięcy pokój?

- Wnętrza

Dziecięcy pokój to prawdziwe królestwo baśni i zabawy. Z każdego rogu wyskakuje wyimaginowany potwór, a zza szafy wygląda roześmiany miś. Urządzenie pokoju dziecięcego jest dużym wyzwaniem. Poszukujemy dodatkowego miejsca na zabawki i szukamy praktycznych rozwiązań. Wokół królują rozmaite kolory i dekoracje. Jak sprostać wyzwaniu i stworzyć prawdziwy raj dla małych poszukiwaczy skarbów i podróżników?
Czytaj dalej

Jak tanio upiększyć mieszkanie? 6 trików

- Wnętrza

Często odwiedzają Cię goście? Musisz wiedzieć, że pierwsze wrażenie, jakie wywoła Twoje mieszkanie, jest kluczowe i jeśli będzie pozytywne — sprawi, że goście będą czuć się u Ciebie swobodniej. Jeśli chcesz upiększyć swoje mieszkanie, a jednocześnie nie ponosić zbyt dużych kosztów — to koniecznie poznaj 6 naszych niezawodnych sposobów.
Czytaj dalej

6 pomysłów, jak optycznie powiększyć pokój

- Wnętrza

Wybór nieruchomości szczególnie w dużych miastach diametralnie jest coraz mniejszy. Dlatego coraz więcej ludzi decyduje się na zamieszkanie w małych mieszkaniach bądź kawalerkach. Jednak możesz wtedy skorzystać z naszych porad, aby dowiedzieć się, jak optycznie powiększyć pokoje.
Czytaj dalej

Jak udekorować małe mieszkanie na święta?

- Wnętrza

Masz niewielką przestrzeń do świątecznych dekoracji? Nie musisz ograniczać się jedynie do choinki i kilku tradycyjnych ozdób, bo Twoje mieszkanie również może wyglądać zjawiskowo w tym wyjątkowym okresie. Zobacz, jakie inspiracje przygotowaliśmy dla Ciebie i sprawdź, jak udekorować małe mieszkanie na święta. Dzięki temu nie stracisz cennej przestrzeni, a zyskasz bożonarodzeniowy klimat.
Czytaj dalej

6 sekretów stylu art déco

- Wnętrza

Styl art déco jest uosobieniem nowoczesnej elegancji. Na przestrzeni lat doczekał się wielu modyfikacji, ale i tak nie stracił swoich najważniejszych walorów — geometrii, klasycznego szyku i praktyczności. Poznaj 6 cech, według których z łatwością zaprojektujesz swój dom w stylu art déco.
Czytaj dalej

ERGONOMIA W KUCHNI. POZNAJ ZASADY

- Wnętrza

JAKA POWINNA BYĆ DŁUGOŚĆ BLATÓW?

Aby przyrządzanie posiłków nie były utrudnione, warto dostosować do psychofizycznych możliwości człowieka.
Główny blat roboczy powinien mieć min. 70 cm
Blat przy kuchence min. 40 cm
Blat przy lodówce na odstawienie zakupów min. 40 cm
Szerokość blatu między lodówką a zlewozmywakiem min. 40 cm
Blat pomiędzy zlewozmywakiem i płyta grzewczą min. 80 cm
Czytaj dalej