Top 3 błędów w aranżacji mieszkania. Sprawdź, na co uważać!

- Wnętrza

Urządzanie swojego miejsca na Ziemi to nieraz zadanie na lata. Często bowiem zdarza się, że w kwestii aranżacji mamy w sobie mnóstwo chęci, jeszcze więcej pomysłów i… minimalne pojęcie o tym, jak to wszystko wprowadzić w życie. Dziś przyjrzymy się bliżej kilku błędom, które najczęściej popełniamy przy planowaniu wystroju. Czego unikać i na co uważać? Podopowiadają specjaliści z Best For Home!
Czytaj dalej

Pokój nastolatka. Jak urządzić go z pomysłem?

- Wnętrza

Sypialnia nastolatka to coś więcej niż tylko zwykły pokój. To właśnie tutaj rodzą się niesamowite pomysły, powstają największe plany i zacieśniają najtrwalsze przyjaźnie. Wyjątkowe pomieszczenia wymagają także wyjątkowej oprawy. Już teraz sprawdź, jak do wnętrza Twojego nastolatka przemycić oryginalność i funkcjonalność na najwyższym poziomie.
Czytaj dalej

ABC stylu skandynawskiego

- Wnętrza

Prostota, wdzięk i maksymalna funkcjonalność. Tak w skrócie można opisać styl skandynawski, który nie bez przyczyny zachwyca projektantów na całym świecie. Już teraz razem z Best For Home poznaj tajniki „północnej” aranżacji.
Czytaj dalej

4 mity na temat aranżacji mieszkań

- Wnętrza

Remontując swój dom, zapewne nie raz spotkałeś się z różnymi radami na temat wystroju wnętrz. Niestety – choć część z nich często nie ma żadnego zastosowania w rzeczywistości, to często i tak bierzemy je pod uwagę przy planowaniu zmian w naszych otoczeniu. Dziś w Best For Home przyglądamy się kilku najczęściej powtarzanym mitom na temat aranżacji wnętrz i rozprawiamy się z nimi raz na zawsze!
Czytaj dalej

Dziecięce królestwo. Jak urządzić pokój dla najmłodszych?

- Wnętrza

Jest takie miejsce, gdzie dorośli nie mają wstępu – w przeciwieństwie do księżniczek, smoków, rycerzy i magii. Mowa o pokoju dziecięcym, czyli małym królestwie, gdzie nasze pociechy nie tylko się bawią, ale i wypoczywają oraz zdobywają kolejne umiejętności. Dziś w Best For Home podpowiemy, jak urządzić to wyjątkowe miejsce – sprawdź, na co zwrócić uwagę!
Czytaj dalej

Best For Home. Poznaj nas bliżej!

- O Nas

Prezent z okazji przeprowadzki, funkcjonalne rozwiązanie do małej łazienki, jeden z elementów wyposażenia przedpokoju. Nasze wieszaki dekoracyjne spełniają różne role i tylko od Ciebie zależy, gdzie jeszcze znajdą swoje zastosowanie. A skoro ty zaprosiłeś już Best For Home do swojego domu, to teraz my… zapraszamy Cię do siebie! Skąd czerpiemy inspiracje i co jeszcze planujemy? Podpowiadamy!
Czytaj dalej

Nie tylko farba czy tapeta. 3 inspirujące pomysły na ścianę!

- Wnętrza

Wydaje się, że o ścianach we wnętrzu powiedziano już niemal wszystko. Powierzchnie uginające się pod ciężarem obrazów, z fototapetą lub po po prostu pociągnięte zwykłą farbą – oto rozwiązania, które spotykamy najczęściej. Co byś jednak powiedział na szczyptę kreatywności? Dziś przyjrzymy się bliżej trzem propozycjom wykończenia ścian, które nadadzą Twojemu mieszkaniu zupełnie nowego charakteru. Zaczynamy!
Czytaj dalej

Aranżacja małej łazienki

- Wnętrza

Niewielkie przestrzenie oznaczają wielkie wyzwania. Nie inaczej jest w przypadku łazienek, w których często musimy znaleźć kompromis pomiędzy komfortem użytkowania, a oryginalnym designem. Jak wydobyć z tego pomieszczenia maksimum potencjału i przemienić ją we własne, domowe spa – nawet gdy wydaje się to pozornie niemożliwe? Podpowiadamy!
Czytaj dalej

Wiosenne malowanie! Jakie kolory królują w 2018 roku?

- Wnętrza

Wiosna to doskonały czas na porządki i… niewielki, niemal kosmetyczny remont. Dokładnie tak! Odświeżenie kolorów ścian, choć wydaje się zaledwie drobną zmianą, w rzeczywistości nada naszym wnętrzom zupełnie nowego charakteru. Dziś przyjrzymy się bliżej trendom kolorystycznym na 2018 rok – może znajdziesz wśród nich propozycję, która szczególnie Cię urzeknie?
Czytaj dalej