Best For Home. Poznaj nas bliżej!

- O Nas

Prezent z okazji przeprowadzki, funkcjonalne rozwiązanie do małej łazienki, jeden z elementów wyposażenia przedpokoju. Nasze wieszaki dekoracyjne spełniają różne role i tylko od Ciebie zależy, gdzie jeszcze znajdą swoje zastosowanie. A skoro ty zaprosiłeś już Best For Home do swojego domu, to teraz my… zapraszamy Cię do siebie! Skąd czerpiemy inspiracje i co jeszcze planujemy? Podpowiadamy!

A zaczęło się od…

Best For Home. Poznaj nas bliżej!
Co sprawiło, że zaczęliśmy kreować? To proste! Sami przecież mamy domy i mieszkania – przez co dobrze wiemy, jak trudno jest urządzić nie tylko atrakcyjną wizualnie, ale i spójną oraz funkcjonalną przestrzeń. No i nie zaszkodziłaby jeszcze szczypta przytulności! Niestety, rozwiązania proponowane w sieciowych sklepach zupełnie nam nie odpowiadały, szczególnie te w sektorze wieszaków. Jak się bowiem okazało, królowało mizerne wykonanie, mały wybór wśród wzorów i kolorów oraz zbyt wygórowane ceny. Nie ma jednak sytuacji bez wyjścia! Do życia powołaliśmy wówczas Best For Home, które tak zwykłemu elementowi jak wieszak nadało zupełnie nowego charakteru. Zaczynaliśmy od kilku modeli, a dziś proponujemy całe kolekcje, w szerokiej rozpiętości kolorystycznej i rozmiarowej – a to nadal dopiero początek!

Plany? Oczywiście!

Best For Home. Poznaj nas bliżej!
W Best For Home nie lubimy osiadać na laurach. Męczy nas także nuda oraz powtarzalność. Na całe szczęście mamy jednak na to rozwiązanie – czyli nowe projekty! To właśnie dlatego w pracowni cały czas opracowujemy optymalne rozwiązania, które nie tylko pomogą zaprowadzić Ci porządek, ale i doskonale zharmonizują się zresztą wystroju. Nasze głowy są cały czas pełne pytań: jakie kolory, wzory, który materiał? Bardzo ważną rolę w procesie projektowania pełnią też nasi Klienci, których opinie na temat użytkowania poszczególnych modeli zawsze bierzmy pod uwagę. W rezultacie każdy z naszych wieszaków ma w rzeczywistości aż dwóch twórców – zespół Best For Home oraz… Ciebie!

Najważniejszy jest Klient

Cieszymy się, że nasze wieszaki sprawdzają się w tak wielu miejscach – od domów i mieszkań, przez hotele, aż po restauracje czy instytucje. To dla nas duża motywacja do działania! Bo choć jako główne inspiracje wymieniamy współczesny design i nowoczesną sztukę użytkową, to tak naprawdę Wy i wasze kreatywne pomysły pobudzacie nas najbardziej.

Nasz sklep

Best For Home. Poznaj nas bliżej!
Fakt, że cenimy sobie połączenie funkcjonalności i pomysłu, widać także na naszej stronie internetowej. Chcieliśmy stworzyć miejsce w sieci, które nie będzie tylko zwykłym sklepem – z suchymi opisami i kiepskiej jakości zdjęciami produktów. W końcu jak taka prezentacja miałaby pomóc komukolwiek w podjęciu decyzji? No właśnie! To właśnie z tego powodu przy każdym z naszych wieszaków znajdziesz szczegółowy opis, który w 100% oddaje charakter produktu, oraz profesjonalne zdjęcia, ukazujące wszystkie detale wykonania. Uruchomiliśmy także ten blog, na którym znajdziesz praktyczne porady z zakresu aranżacji wnętrz!