Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki - zwierzaki>Wieszak na ścianę, Home is where your Cat is...

Wieszak na ścianę, Home is where your Cat is...

159,00 zł

Elegancki design połączono tu ze swobodnie rozmieszczonymi uchwytami, dzięki czemu wieszak nabrał lekkiego, zawadiackiego charakteru, a całość zrealizowano w aż trzech wariantach kolorystycznych (białym, czarnym i metalic) - tak, aby kompozycja pasowała niemal do każdego wnętrza. 
Wysokość 43.5cm
Szerokość 57cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)
Dostępność Wysyłka w ciągu 24h (w dni robocze)

Opis

O tym, że koty lubią chadzać swoimi własnymi ścieżkami, wszyscy dobrze wiemy. Koci wieszak również jest tego potwierdzeniem - ten bezkompromisowy i niezwykle przyciągający wzrok projekt to bowiem świetny wybór dla każdego, kto w życiu lubi postawić na szczyptę indywidualizmu oraz swobody, także w codziennych sytuacjach. Nonszalancja właściwa wszystkim mruczkom widoczna jest jednak nie tylko w samym wzorze. Elegancki design połączono tu ze swobodnie rozmieszczonymi uchwytami, dzięki czemu wieszak nabrał lekkiego, zawadiackiego charakteru, a całość zrealizowano w aż trzech wariantach kolorystycznych (białym, czarnym i metalic) - tak, aby kompozycja pasowała niemal do każdego wnętrza. W końcu czym byłby dom bez wylegującego się na kanapie kota?

 

Informacje dodatkowe:

Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 24h (w dni robocze).

 

Tylko w Best For Home:

Tylko w Best For Home specjalne kołki montażowe w kolorze zamówionego wieszaka.
Do każdego zamówienia, poza standardowymi kołkami montażowymi z zaślepkami, dodajemy stylizowane kołki montażowe w kolorze zamówionego wieszaka. Zdjęcia możesz zobaczyć na podstronie O nas, w dziale Nasza Misja i Wizja.

Polecane produkty

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)