Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki łazienkowe>Wieszaki na ręczniki>Wieszak łazienkowy na ręczniki, ręczniki

Wieszak łazienkowy na ręczniki, ręczniki

31,71 zł

Dekoracyjny wieszak na ręczniki, który pozwoli uporządkować tę niezwykle trudną do zorganizowania przestrzeń, a przy tym zachwyci eleganckim i ponadczasowym designem.
Wysokość 13cm
Szerokość 25cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

Łazienka to prawdziwe królestwo w każdym domu. Kwestia jej urządzenia jednak - w końcu gdzieś muszą zmieścić się te wszystkie niezbędne kosmetyki - to juz materiał na zupełnie inna historię. Jak więc wprowadzić ład i przy okazji nie stracić głowy? Z pomocą przychodzi nam dekoracyjny wieszak na ręczniki, który pozwoli uporządkować tę niezwykle trudną do zorganizowania przestrzeń, a przy tym zachwyci eleganckim i ponadczasowym designem. Wyjątkowa konstrukcja umożliwia zawieszenie wieszaka w dowolnie wybranym miejscu, dzięki czemu z łatwością zaaranżujemy konkretną przestrzeń. Projektanci zadbali także, aby całość na pewno odnalazła się w każdej łazience - stąd oprócz standardowych propozycji kolorystycznych (biel, czerń, szary metalic) istnieje także możliwość wybrania innej, pasującej do naszego wystroju, barwy.

Polecane produkty

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)