Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki do przedpokoju>Polskojęzyczne sentencje>Wieszak do przedpokoju Życie jest podróżą która zawsze prowadzi do domu

Wieszak do przedpokoju Życie jest podróżą która zawsze prowadzi do domu

169,00 zł

Wyobraź sobie, jak po ciężkim dniu pełnym codziennych wyzwań wracasz do swojego domu. Od progu słychać śmiech, a w powietrzu unosi się już aromat ciepłego posiłku… prawda, że to kojące uczucie?
Wysokość 34
Szerokość 70
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

Wyobraź sobie, jak po ciężkim dniu pełnym codziennych wyzwań wracasz do swojego domu. Od progu słychać śmiech, a w powietrzu unosi się już aromat ciepłego posiłku… prawda, że to kojące uczucie? Dekoracyjny wieszak „Życie jest podróżą, która zawsze prowadzi do domu” pomoże Ci budować atmosferę tego wyjątkowego miejsca, jakim jest twoja domowa przestrzeń. Niemożliwe? Nie do końca! O użytkową stronę modelu zadba dziesięć haczyków, z kolei na efekt wizualny składa się oryginalny projekt, w którym przeplatają się dwie czcionki. Całość wykonano z materiału odpornego na intensywne użytkowanie – dzięki czemu wieszak sprawdzi się także w miejscach ze sporą ilością domowników czy gości. Projekt dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych (czarnym, białym i szarym metalic).

Polecane produkty

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)