Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki do przedpokoju>Polskojęzyczne sentencje>Wieszak do przedpokoju Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej

Wieszak do przedpokoju Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej

165,00 zł

Oryginalny projekt Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej oparto na klasycznym wzornictwie przełamanym odrobiną nowoczesności - dzięki czemu całość sprawdzi się zarówno w tradycyjnie, jak i minimalistyczne urządzonym wnętrzu. 
Wysokość 43.5cm
Szerokość 60cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

O tym, że świat pełen jest zaskakujących miejsc, wszyscy dobrze wiemy. Niezwykłe miasta, piękne krajobrazy, kurorty, za którymi zaczynamy tęsknić zaraz po ich opuszczeniu... i nasz dom, przyciągający swoim urokiem niezależnie od przeżytych atrakcji. Zaskoczony? Razem z wyjątkowym wieszakiem z dekoracyjnej kolekcji stwórz miejsce, do którego każdy chce powrócić, aby już zawsze cieszyć się aurą domowych spotkań. Oryginalny projekt Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej oparto na klasycznym wzornictwie przełamanym odrobiną nowoczesności - dzięki czemu całość sprawdzi się zarówno w tradycyjnie, jak i minimalistyczne urządzonym wnętrzu. Niezwykłej klasy dodają także wkomponowane w całość konstrukcji haczyki. To właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu projekt bardziej niż tradycyjny wieszak przypomina ozdobę, którą z powodzeniem można wyeksponować na dowolnej powierzchni - bo w końcu piękne wnętrza i ponadczasowe Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej stanowią najlepsze z możliwych połączeń.

Polecane produkty

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)