Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki do przedpokoju>Polskojęzyczne sentencje>Wieszak do przedpokoju Witamy w naszym domu

Wieszak do przedpokoju Witamy w naszym domu

159,00 zł

Wyjątkowy wieszak Witamy w naszym domu to hołd złożony właśnie takiej dyskretnej elegancji, która urzeka w każdym wnętrzu - a przy tym sprawdza się zarówno w przypadku minimalistycznego, jak i bogatszego w formie wystroju.
Wysokość 37cm
Szerokość 65cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

Klasyczne rozwiązania zachwycają niezależnie od sytuacji. Wyjątkowy wieszak Witamy w naszym domu to hołd złożony właśnie takiej dyskretnej elegancji, która urzeka w każdym wnętrzu - a przy tym sprawdza się zarówno w przypadku minimalistycznego, jak i bogatszego w formie wystroju. Poszukujesz niebanalnego dodatku, a może pragniesz zaskoczyć bliskich wyjątkowym prezentem? Projekt Witamy w naszym... oparto na konwencji zabawy słowem, dzięki czemu całość możemy odczytać zarówno w standardowy sposób, jak i skupiając się jedynie na dwóch podkreślonych słowach. Oryginalność przeplata się tu również z praktycznymi rozwiązaniami - model wyposażony jest bowiem w szereg stabilnych haczyków, na których z powodzeniem możemy zawiesić okrycia wierzchnie lub wybrane przez nas dodatki.

Polecane produkty

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)