Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki do przedpokoju>Polskojęzyczne sentencje>Wieszak do przedpokoju Witaj w domu

Wieszak do przedpokoju Witaj w domu

69,00 zł

Klasyczny design, szeroka gama kolorystyczna, uniwersalny rozmiar, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu - ten unikatowy wieszak z dekoracyjnej kolekcji to projekt, który z pewnością podkreśli charakter także i twojego mieszkania.
Wysokość 15,5cm
Szerokość 52cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

Istnieją słowa, po których usłyszeniu nasze serca zalewa fala ciepła. "Witaj w domu" to właśnie takie określenie - jego brzmienie wypełni każde wnętrze magią oraz rodzinnym blaskiem, jakich na próżno szukać w innym miejscu. Teraz niezwykłe Witaj... może stać się częścią także twojego wnętrza i pozdrawiać każdego, kto przekroczy próg domu. Klasyczny design, szeroka gama kolorystyczna, uniwersalny rozmiar, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu - ten unikatowy wieszak z dekoracyjnej kolekcji to projekt, który z pewnością podkreśli charakter także i twojego mieszkania. Zachwyca jednak nie tylko wygląd, ale i sama konstrukcja ozdoby. Wieszak wykonano z wysokiej jakości materiału, a całość pozbawiono sprawiającego wrażenie ciężkości stelażu, dzięki czemu model zachwyca lekkością i dyskretnym urokiem - nawet pomimo swoich wymiarów.

Polecane produkty

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)