Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki do przedpokoju>Miasta świata>Wieszak do przedpokoju Kraków (Is always a good idea)

Wieszak do przedpokoju Kraków (Is always a good idea)

42,36 zł

-30,00 zł

72,36 zł

Całość projektu przywodzi na myśl plakat, dzięki czemu wieszak z powodzeniem sprawdzi się zarówno w przedpokoju, jak i w nieco bardziej wyeksponowanym miejscu.
Wysokość 22cm
Szerokość 40,5cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

O tym, że stolica Małopolski to jeden z bardziej urokliwych zakątków w Polsce, nie trzeba nikogo przekonywać. Nie inaczej jest w przypadku dekoracyjnego wieszaka z serii nawiązującej do znanych metropolii, którego grafika odnosi się właśnie do miasta królów. Zamknięty w konstrukcji zarys Wawelu z przewrotnym hasłem Kraków is always a good idea? Jak najbardziej! Całość projektu przywodzi na myśl plakat, dzięki czemu wieszak z powodzeniem sprawdzi się zarówno w przedpokoju, jak i w nieco bardziej wyeksponowanym miejscu. Wyjątkowość modelu nie tkwi jedynie w samym pomyśle. Precyzyjne wykonanie oraz wysoka jakość materiału gwarantuje także niezwykłą wytrzymałość – dzięki czemu projekt nie odkształci się ani nie zarysuje, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

Polecane produkty

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 150 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)