Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki do przedpokoju>Miasta świata>Wieszak do przedpokoju Poznań

Wieszak do przedpokoju Poznań

161,79 zł

Przekorny, oryginalny i gwarantujący niezapomniane wrażenia. Właśnie taki jest Poznań - a jego najsłynniejsze symbole utrwalone na dekoracyjnym wieszaku z wyjątkowej kolekcji Miasta Świata jedynie utwierdzają nas w tym przekonaniu. 
Wysokość 40.5cm
Szerokość 70cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

Przekorny, oryginalny i gwarantujący niezapomniane wrażenia. Właśnie taki jest Poznań - a jego najsłynniejsze symbole utrwalone na dekoracyjnym wieszaku z wyjątkowej kolekcji Miasta Świata jedynie utwierdzają nas w tym przekonaniu. Na ozdobie znajdziemy zarówno najbardziej rozpoznawalne budynki metropolii, jak i klasyczne koziołki - a to wszystko z ośmioma wytrzymałymi haczykami, na których możemy powiesić okrycia, i w trzech wariantach kolorystycznych. Wieszak wykonany jest z nowoczesnego, lekkiego materiału, który ze względu na swoje satynowe wykończenie doskonale prezentuje się na każdej ścianie - a przy tym, dzięki wzmocnionej konstrukcji, zapewnia stabilność oraz komfort użytkowania nawet przy dużej ilości powieszonych rzeczy.

Polecane produkty

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)