Urządzamy przedpokój!

- Wnętrza

Standardowy, z niekończonym się korytarzem, a może wręcz przeciwnie – tak mikroskopijny, że zdążyliśmy już spisać go na starty. Przedpokój, bo o nim właśnie mowa, to pomieszczenie, które nie bez przyczyny uznawane jest za jedno z najbardziej problematycznych miejsc w całym domu. W końcu jak pomieścić wszystkie niezbędne ubrania i akcesoria, a to wszystko dodatkowo pogodzić z pomysłowym wystrojem? Oto kilka naszych porad, dzięki którym zapomnisz o problemach z organizacją – i na nowo zachwycisz się swoim przedpokojem.

Liczy się każde miejsce

Urządzamy Przedpokój!
Nie ma takiej przestrzeni, której nie sposób kreatywnie zaaranżować. Jeśli Twój przedpokój wyróżnia się nieregularnymi kształtami lub zaskakuje problematycznymi gabarytami, nie musisz martwić się na zapas – wystarczy wykorzystać potencjał drzemiący w każdym kącie pomieszczenia. Co to dokładnie oznacza? Zamiast niezgrabnych mebli z katalogu, postaw na takie robione na wymiar, które dzięki wysokiej jakości tworzywa oraz dopasowaniu do naszych indywidualnych potrzeb gotowe są na długie lata intensywnego użytkowania. Niektóre elementy możesz również wykonać samodzielnie, wykorzystując np. pomalowane na dowolny kolor drewniane skrzynki. Istnieje także prosty sposób na tak nielubiane przez wszystkich wnęki w ścianie. To dekoracyjne wieszaki – które oprócz swoich funkcji użytkowych, stanowią także oryginalną ozdobę podkreślającą charakter wnętrza.

Dodaj trochę magii

Wystarczy kilka optycznych sztuczek, aby mały przedpokój przemienić w przestronne królestwo, a wysoki i pusty korytarz w przytulny przedsionek domu. Duże znaczenie odgrywają tu przede wszystkim kolory, które doskonale rozjaśniają wnętrze – elegancka szarość, minimalistyczna biel czy ciepłe, piaskowe odcienie. Świetnym pomysłem jest również wysoka zabudowa z systemem wysuwanych szuflad. Takie rozwiązanie pomaga bowiem zapanować nad płaszczami i butami, a przy tym pozwala ukryć niektóre z domowych sprzętów.

Dekoracyjne wieszaki to jest to

Urządzamy Przedpokój!
Najprostszy sposób na zaprowadzenie porządku, a jednocześnie urozmaicenie przedpokoju? Oczywiście dekoracyjny wieszak! Dzięki połączeniu solidnej konstrukcji z nowoczesnym designem zyskujemy dodatek, który doskonale odnajdzie się w każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu. Co więcej, stawiając na takie rozwiązanie, nie musimy przejmować się kwestiami związanymi z dużym obciążeniem czy intensywnym użytkowaniem – wieszaki BestForHome są bowiem wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Przeszkodą nie są także ściany o nieregularnej strukturze, jak np. elementy z naturalnej cegły.