Pora na parapetówkę! Nasze top 3 prezenty z tej okazji

- Wnętrza

Ktoś z Twoich bliskich wprowadził się do nowego mieszkania, a może jeden z przyjaciół wreszcie się wybudował i teraz powoli rozpoczyna proces urządzania? Zarówno w jednej, jak i drugiej sytuacji najpewniej czeka Cię parapetówka. A że do nowego lokum nie wypada przyjść z pustymi rękami, to dziś podsuwamy wam trzy prezentowe inspiracje. Zaczynamy!

Pora na drewno

Prezenty - Parapetówka
Co ty na to, żeby zaskoczyć gości… stosikiem drewnianych pieńków? Czemu nie! Oczywiście nie mamy tu na myśli drewna wyniesionego prosto z lasu, a specjalnie przygotowane pieńki, które mogą pełnić w domu rozmaite funkcje – od tac, przez podstawki na świece, aż po półki. Co więcej, takie pieńki występują w różnych rozmiarach, więc nie musimy obawiać się, że nie trafimy z wielkością podarunku.
Warto też zauważyć, że drewno to bardzo uniwersalny materiał, z powodzeniem odnajdujący się niemal w każdym wnętrzu. To ważna wskazówka zwłaszcza dla osób, które idą na parapetówkę, a nie wiedzą, jak zaaranżowano pomieszczenia lub nie znają preferencji gospodarzy. Drewniany gadżet z pewnością zachwyci i w industrialnym, i minimalistycznym mieszkaniu – stąd nie bójmy się sięgnąć właśnie po takie produkty.
 

Wieszaki dekoracyjne? Czemu nie!

Prezenty - Parapetówka
Designerski, a jednocześnie funkcjonalny – właśnie taki powinien być gadżet idealny. Do tej grupy zaliczyć możemy również wieszaki dekoracyjne, które z jednej strony spełniają swoją tradycyjną rolę, z drugiej ożywiają przestrzeń unikalnym wzornictwem. No i ta szeroka oferta! Wieszaki dekoracyjne występują w całej mnogości motywów, kolorów i gabarytów, dzięki czemu z pewnością znajdziemy coś, co będzie nam odpowiadać. Ta różnorodność to jednak nie wszystko. Nie bez znaczenia pozostaje także jakość wykorzystywanych w wieszakach materiałów, przez co nie tylko pięknie się prezentują, ale i są niezwykle wytrzymałe.
 

Zielono mi

Prezenty - Parapetówka
Czy istnieje lepszy podarunek niż kwiaty? No właśnie! Efektowna monstera bądź zbiór uroczych sukulentów wprowadza do mieszkania ciepło i urok jakiego nie sposób uzyskać żadnymi innymi trickami aranżacyjnymi.
Zanim jednak przystąpimy do zakupu kwiatów, to upewnijmy się, że kupowana roślina nie zaszkodzi żadnemu czteronożnemu domownikowi. Informacje o ewentualnej szkodliwości dla zwierząt na pewno uzyskamy w kwiaciarni, nie zaszkodzi też delikatnie podpytać gospodarzy.