Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki do przedpokoju>Anglojęzyczne sentencje>Wieszak do przedpokoju Home sweet home M

Wieszak do przedpokoju Home sweet home M

99,00 zł

-10,00 zł

109,00 zł brutto

Dekoracyjny wieszak Home sweet home to nawiązanie do bezpiecznej przystani, gdzie zawsze czeka na nas specjalne miejsce - pełne ciepła, dobroci i wzajemnej miłości.
Wysokość 20.5cm
Szerokość 60cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

Czy istnieje coś lepszego, niż powrót do ciepłego domu po długim i męczącym dniu spędzonym w pracy? Dekoracyjny wieszak Home sweet home to nawiązanie do bezpiecznej przystani, gdzie zawsze czeka na nas specjalne miejsce - pełne ciepła, dobroci i wzajemnej miłości. Klasyczny design przełamano tutaj mocnym akcentem w postaci zdecydowanej czcionki, dzięki czemu całość nabrała spokojnego charakteru, który z pewnością podkreśli każde wnętrze. To właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu projekt przywodzi na myśl drogowskaz - znak przypominający nam o tym, co ważne i istotne w życiu każdego z domowników. Nie ulega więc wątpliwości, że Home sweet home sprawdzi się w każdym otwartym domu, gdzie wizyty kolejnych gości przeplatają się ze spokojem domowego ogniska.

Polecane produkty

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)