Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszak do przedpokoju Home

59,00 zł

Dekoracyjny wieszak z pięknym w swej prostocie napisem Home stanowi tak idealne uzupełnienie miejsca, gdzie rodzina i bezpieczeństwo zawsze zajmują najważniejszą pozycję.
Wysokość 19.5cm
Szerokość 36cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

Jest takie miejsce, gdzie wszystkie troski przestają mieć większe znaczenie. Dom to wyjątkowa aura, w której możemy się schronić, schować i czerpać siłę - nic zatem dziwnego, że dbamy o jego wystrój i chcemy się w nim zawsze czuć jak najlepiej. To właśnie dlatego dekoracyjny wieszak z pięknym w swej prostocie napisem Home stanowi tak idealne uzupełnienie miejsca, gdzie rodzina i bezpieczeństwo zawsze zajmują najważniejszą pozycję. Projekt z powodzeniem możemy dopasować także i do swojej przestrzeni, a to ze względu na szeroki wybór kolorystyczny oraz uniwersalne wymiary, które z pewnością sprawdzą się w nawet niewielkim pomieszczeniu. Prosto, subtelnie i z wdziękiem. Po prostu - domowo.  

Polecane produkty

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)