Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki do przedpokoju>Anglojęzyczne sentencje>Wieszak do przedpokoju Welcome to our...

Wieszak do przedpokoju Welcome to our...

111,15 zł

Wyjątkowy wieszak Welcome to our happy, fun, crazy, loud home jest właśnie taki, jak nasza rodzinna przestrzeń – nieoczywisty, odrobinę przekorny, a przy tym jedyny w swoim rodzaju.
Wysokość 22cm
Szerokość 55cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)
Dostępność Wysyłka w ciągu 24h (w dni robocze)

Opis

Dom to cała feeria barw, głosów i aktywności. Fakt, nie zawsze bywa w nim idealnie czysto i grzecznie, ale czy faktycznie jest to aż tak niezbędne? Wyjątkowy wieszak Welcome to our happy, fun, crazy, loud home jest właśnie taki, jak nasza rodzinna przestrzeń – nieoczywisty, odrobinę przekorny, a przy tym jedyny w swoim rodzaju. Zaskoczony? Oryginalny projekt przeplata się tu z praktycznymi haczykami, z kolei całość przywodzi na myśl zabawę słowem - bo w zależności od tego, jak spojrzymy na wieszak, możemy odczytać cały napis lub skupić się na podkreślonym Welcome Home. Kreatywne rozwiązanie nadaje jednak całości jedynie charakteru. W końcu kto powiedział, że wystrój musi spełniać jasno określone wymogi?

 

Informacje dodatkowe:

Gwarantujemy wysyłkę w przeciągu 24h (w dni robocze).

 

Nasze Wartości:

Wierzymy i stawiamy na jakość. Nie tolerujemy półśrodków, cenimy i wdrażamy najlepsze rozwiązania. Chcemy oddać w Twoje ręce produkt doskonały, estetyczny i świetnie wykonany. Dlatego też przygotowaliśmy naszą SZCZĘŚLIWĄ SIÓDEMKĘ - wartości, którymi kierujemy się w Best For Home. Znajdziesz tam między innymi: informację z jakiej stali wykonujemy nasze wieszaki, w jaki sposób zabezpieczamy je przed wysyłką. Sprawdź tutaj >>

 

Tylko w Best For Home:

Tylko w Best For Home specjalne kołki montażowe w kolorze zamówionego wieszaka.
Do każdego zamówienia, poza standardowymi kołkami montażowymi z zaślepkami, dodajemy stylizowane kołki montażowe w kolorze zamówionego wieszaka. Zdjęcia możesz zobaczyć na podstronie O nas, w dziale Nasza Misja i Wizja.

Polecane produkty

Pliki do pobrania

Wartości Best For Home

Szczęśliwa Siódemka naszych wartości!

Pliki do pobrania (820.69k)

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)