Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności naszego sklepu. Jednocześnie informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.

Wieszaki do przedpokoju>Anglojęzyczne sentencje>Wieszak do przedpokoju Welcome to our...

Wieszak do przedpokoju Welcome to our...

109,00 zł

Wyjątkowy wieszak Welcome to our happy, fun, crazy, loud home jest właśnie taki, jak nasza rodzinna przestrzeń – nieoczywisty, odrobinę przekorny, a przy tym jedyny w swoim rodzaju.
Wysokość 22cm
Szerokość 55cm
Grubość 2mm (stal konstrukcyjna wzmocniona S355)

Opis

Dom to cała feeria barw, głosów i aktywności. Fakt, nie zawsze bywa w nim idealnie czysto i grzecznie, ale czy faktycznie jest to aż tak niezbędne? Wyjątkowy wieszak Welcome to our happy, fun, crazy, loud home jest właśnie taki, jak nasza rodzinna przestrzeń – nieoczywisty, odrobinę przekorny, a przy tym jedyny w swoim rodzaju. Zaskoczony? Oryginalny projekt przeplata się tu z praktycznymi haczykami, z kolei całość przywodzi na myśl zabawę słowem - bo w zależności od tego, jak spojrzymy na wieszak, możemy odczytać cały napis lub skupić się na podkreślonym Welcome Home. Kreatywne rozwiązanie nadaje jednak całości jedynie charakteru. W końcu kto powiedział, że wystrój musi spełniać jasno określone wymogi?

Polecane produkty

Zobacz pozostałe wpisy >>>

DARMOWA DOSTAWA
(powyżej 200 zł)
EKSPRESOWA WYSYŁKA
(max 24h)
RABAT NA PONOWNY ZAKUP
(5% zniżki)
ZWROT TOWARU
(zgodnie z ustawą do 14 dni)